×
سیستم همکاری فرا طرح

یک همکاری بین ما و کسب و کار هایی است که تعداد سفارشاتشان در طول یک ماه بیشتر از 3 عدد می باشد. شما با استفاده از فرا طرح می توانید هزینه های بخش طراحی خود را به مقدار قابل توجهی کاهش دهید. این سیستم با هدف کاهش هزینه شرکت ها و یا کسب و کار ها ایجاد شده و کسب و کار های زیادی در این سیستم عضو می باشند و به لطف خدا همگی از این نوع همکاری بی نهایت راضی هستند . به طور کلی نحوه‌ی فعالیت در فرا طرح فرا طرح بدین شکل است که چنانچه شما در ماه بیشتر از 3 عدد سفارش دارید هزینه هر طرح نسبت به سفارشات تکی به مقدار زیادی کاهش داده می شود و این مقدار کاهش قیمت بستگی به تعداد سفارشات شما در طول یک ماه دارد ما در سیستم همکاری 4 جایگاه برنزی، نقره ای، طلایی و الماسی را برای شما مشخص کرده ایم که درصد کاهش قیمت هر جایگاه متفاوت میباشد . برای مثال: چنانچه شما در طول یک ماه 4 عدد طرح داشته باشید قیمت هر طرح با تعرفه تخفیفی برنزی حساب میشود در نتیجه 15% تخفیف برای هر طرح اعمال میشود.


درصد کاهش قیمت و جزئیات هر جایگاه را در باکس های زیر مشاهده کنید .

طرح برنزی
برای 3 الی 5 طرح 15 درصد تخفیف داده می شود . (15 درصد تخفیف روی هر طرح اعمال می شود ) به مثال پایین کاملا توجه کنید تا مفهوم را درک کنید .
طرح نقره ای
برای 6 الی 10 طرح 20 درصد تخفیف داده می شود . (15 درصد تخفیف روی هر طرح اعمال می شود ) به مثال پایین کاملا توجه کنید تا مفهوم را درک کنید .
طرح طلایی
برای 11 الی 15 طرح 25 درصد تخفیف داده می شود . (15 درصد تخفیف روی هر طرح اعمال می شود ) به مثال پایین کاملا توجه کنید تا مفهوم را درک کنید .
طرح الماس
برای 16 به بالا طرح 30 درصد تخفیف داده می شود . (15 درصد تخفیف روی هر طرح اعمال می شود ) به مثال پایین کاملا توجه کنید تا مفهوم را درک کنید .
برای مشاهده تعرفه های هر خدمات به صفحه تعرفه ها مراجعه کنید . مشاهده جدول تعرفه ها

نحوه محاسبه قیمت هر طرح و نحوه تسویه حساب :

پس از عضویت در سیستم فرا طرح تمامی سفارشات با هزینه سفارشات تکی محاسبه میشود و در پایان هر ماه با توجه به تعداد سفارشات جایگاه شما مشخص میشود (تعداد سفارش و جایگاه نیز در پنل فرا طرح در اختیار شما قرار میگیرد) در پایان هر ماه هزینه اضافی برای هر پروژه که ماه قبل سفارش داده اید به کیف پول شما در سایت اضافه میشود و میتوانید در سفارشات بعدی از این مبلغ استفاده کنید و یا درخواست تسویه حساب دهید که طی ۳ روز مبلغ به شماره کارتی که موقع عضویت داده اید واریز میشود(حداقل مقدار هزینه تسویه حساب بالای 100,000 تومان می باشد ) .

مزایای استفاده از فرا طرح:
همچنان برترین کیفیت و دقت : در این نوع فرا طرح تمامی سفارش ها همانند سفارش های تکی با کمترین زمان نهایت کیفیت انجام می شود
صرفه جویی در هزینه های شما : هزینه های شما را به مقدار قابل توجهی کاهش می دهد
پنل کاربری بسیار شفاف : در پنل فرا طرح طراحی انلاین تمامی سفارشات ثبت شده و جایگاه فعلی شما مشخص می شود .

قوانین و شرایط :
تمامی سفارش هایی که ثبت می کنید باید متعلق به یک کسب و کار باشد که در ابتدا مشخص می کنید ( در قسمت عضویت مشخص میشود) چنانچه هر طرحی متعلق به کسب و کار دیگری باشد هزینه آن طرح خارج از موضوع با تعرفه آزاد حساب میشود و به لیست سفارشات هر ماه اضافه نمی شود .

صبور برای انجام تخفیفات پس از هر ماه
تنها پس از پایان هر ماه، با توجه به تعداد سفارشات مبلغ تخفیفی به کیف پول شما اضافه میشود. هر کسب و کاری با هر موضوعی میتواند از نوع همکاری بهره مند شود تنها باید تعداد سفارشات حداقل شرایط طرح برنزی باشد که عبارت است از ۳ سفارش در ماه یا بیشتر از ۳ سفارش. این نوع تخفیف تنها شامل خدمات طراحی میباشد و سفارشات بخش چاپ شامل فرا طرح نمی شود .

جهت عضویت در سیستم فرا طرح ابتدا عضو وب سایت شوید یا اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید .

ثبت نام در وب سایت

ورود به حساب کاربری

سوالات متداول برای راهنمایی بیشتر
×
تماس با پشتیبانی ×